Komunikace s ochrannou bytostí

Komunikace s ochrannou bytostí

Již s naším narozením jsme vedeni něčím, co můžeme nazvat Silou, duchovním Průvodcem, Ochrannou bytostí či Andělem. Cítíme, že existují, ale kdo doopravdy jsou a jak je začneme prakticky vnímat?

Poslechnětě si návod v našem podcastu:

Nejlépe když se uvedeme do relaxace, meditace, ale postačí nám i horké kakao, opřít se o polštář a nohy nahoru :)  Komunikace s ochrannou bytostí půjde hned snadněji. Cítíte se v klidu? Je důležité, aby vás stále nenapadaly myšlenky. Jen aby okolo proběhly, ale žádná nepřitáhla pozornost mysli. Cítíte tu pohodu, teplo a klid? Skvěle.

Právě teď je nejlepší chvíle požádat svou Sílu, abyste spolu komunikovali a pokusit ji vnímat. Stačí větou jako "Má Sílo a ochranná bytosti, vím že tu jsi, chci si s tebou popovídat o... prosím přijď za mnou ", v té chvíli je dobré vizualizovat u sebe bílou mlhovinu. Představovat si není důležité hned na poprvé, ze začátku si můžete povídat i jen v hlavě. Ale pokud to doopravdy chcete a snažíte se, stává se, že vidíte svou ochrannou Sílu i s obrysy hned na první pokus.

Pokud ji neslyšíte, nebo si nejste zcela jisti, pak stále opakujte a přinejmenším okolo sebe ucítíte takovou zvláštní pohodu, teplo, pohlazení, pocit, že teď je všechno jak má být. Jestli ale cítíte nepříjemné vjemy, tak ukončete rozhovor a prociťte emoci "ne". Tím zůstanete sami.

Tento postup je potřeba opakovat denně, neboť je potřeba si na komunikaci se svou ochrannou Silou zvyknout, naučit se s ní komunikovat. Pokud ji nevidíte, nebo necítíte, vytrvejte a pokračujte den za dnem, vaše ochranná Síla či bytost je stále s vámi, i když zrovna spíte, jíte, jste ve škole, v práci, sportujete... Když na ni mluvíte, tak odpovídá a dělá ji radost, že se s ní snažíte komunikovat a uvědomujete si její přítomnost. Můžete si s ní jen povídat a probírat osobní myšlenky, které nechcete říkat nikomu a ona vám pomůže. Nebo se jí zkuste optat na něco velmi důležitého, s čím si nevíte rady. Vždy dostanete pomoc a právě tu, která jde po vašem osudu. Nebo.. snad již tvoříte svůj vlastní osud jako Vládce Síly (student Astrální akademie)?

Co jsou to chranné Síly, bytosti, andělé?

Jsou to Síly a bytosti, které se o vás starají, které pomáhají a posilují skutky, pakliže jdete podle vybrané životní cesty. Pokud byste dělali něco nedobrého, neznamená to, že Síla bude smutná, jen vás nepodpoří -vy jste totiž svým pánem a jen vy rozhodujete, co budete dělat. Oni nesoudí, jen podporují správnou cestu. V té chvíli to ucítíte, protože pak máte vždy mnoho síly, dobrou náladu z ničeho nic a chce se vám smát ;)

Můžete také promlouvat přímo k přírodě/ vesmíru/ Univerzu/ Bohu/ Lásce/ Vyššímu Já, vše toto jsou svým způsobem naši andělé. Stále jsou s námi a čekají, až si jich všimneme a začneme s nimi žít v lásce a vzájemné úctě. Tyto dobré bytosti ti vždy rádi pomohou.

Audiomeditace pro Setkání s ochrannou bytostí

Setkání s ochrannou bytostí bývá vždy příjemný zážitek. Někomu se ihned zjeví její tvar, na někoho ze začátku pouze promlouvá, avšak všichni cítíme ten nekonečný láskyplný klid, který nás zalévá, a tím otevírá naše nejniternější vedení. Vždy nás nasměruje na správnou cestu životem. 

Audio meditace: Ochranná bytost (28 minut)

 

Ahoj Side :-) Tak ochranná bytost je supr, docela jsme se skamarádili, no docela je slabé slovo :-D Je úžasnej! A kdo mě zná líp,že? Ilona

Ahoj Ilono, tady Sidris. Výborně! Ochranná bytost je dokonalý spojenec, který nás vždy navede na správnou cestu. Nikdy nenařizuje, jen našeptává. V této chvíli, když jsi s ním toliko spojena, nech si ukázat své osudové pevné body. Ne každý chce vidět konkrétní výjevy z budoucna a ani to nemusí být vždy správné, proto jen ať ti ukáže tvé různé možnosti skrze pocity a dojmy. Nejen že ti promítne přesně tvé pevné body, kterými si chceš/musíš projít, ale také ostatní možnosti, které jsou jaksi zbytečnější. Budeš vidět přesné výjevy, nebo cítit dojmy z nich a díky tomu až jednou nastane onen pevný nebo proměnný bod, tak budeš samozřejmě a jistě vědět, ve kterém bodě se právě nacházíš. Poznej tak své schopnosti a otevři svou budoucnost spolu v Astrální akademii