Vybuzujeme TVOU realitu

Vybuzujeme TVOU realitu

47 minutový energický záznam z tajné motivační přednášky:

Doplň svou energii a motivaci, i když venku vše postupně usíná a všichni zalézají s kakaem pod deku. Tohle tě nakopne zpátky do tvé Síly!


Záznam vysílání: Vybuzujeme tvou realitu

Chceš vybudit svou vnitřní Sílu a rozzářit se i v pochmurné podzimní dny, ale už ti dochází šťáva?

✅ Pak je tohle přesně to, co jsi hledal/a!

🌟 Ahoj, jsem Sidris, zakladatel Astrální akademie a hlavně jsem emoční, charismatická bytost, která nenechá nikoho klidným. 😅 V mé přítomnosti končí tvůj komfort a začíná raketový růst. Vybuzuji lidi k tomu, aby SKUTEČNĚ žili!

🌟 Mám tu pro tebe záznam z mé motivační přednášky, která proběhla pouze pro studenty Astrální akademie, ale neplánovaně jsem se rozhodl jej dát k dispozici i veřejně.

Proč? Protože měla tak skvělé ohlasy a sami studenti akademie mi psali, že tohle potřebuje slyšet v dnešní době KAŽDÝ člověk, který se v životě zpomalil, nebo dokonce zasekl.

🌟 Tohle 47 minutové video tě vezme do nové reality. Reality, kde se tvoří a vysoké myšlenky a energie jsou samozřejmostí. 

Pokud cítíš, že potřebuješ probudit, nablýskat a vystřelit ke hvězdám, pak jsi našel svůj "energy drink". 

Takových procesů! 🌍 Brečela jsem, smála jsem se, byla jsem naštvaná na sebe i celý svět! Ale pak jsem se postavila do své síly a šla jsem tvořit. Tohle bylo prostě něco! Ty namotivuješ i mrtvolu, aby se zvedla a šla znovu žít. 🤣 Děkuji Jitka

🎁 Využij na 48 hodin zvýhodněné startovací ceny a pojď se rozzářit a projasnit svůj den, život, projekty a rodinu. Pojď zářit pro sebe, pojď zářit pro tento svět.

Jednoduše klikni a rozjedeme to. 🤩

Záznam vysílání: Vybuzujeme tvou realitu