Na Azorském ostrově mi spadla brada a v Astrální Akademii i klapky z očí

Na Azorském ostrově mi spadla brada a v Astrální Akademii i klapky z očí

Dovolená na Azorském ostrově Sao Miguel byl můj dávný sen. Dlouho se mi to zdálo nemožné: kde vezmu peníze, s kým poletím a jak se vůbec dostanu na místo, když jsem nikdy nebyla ani na letišti. A pak se mě kamarádka zeptala, jestli bych nejela s ní, její sestrou a švagrem na Azory. „Jasně, že bych chtěla!“ vyhrkla jsem. V práci jsme nečekaně dostali poprvé 13. plat a bylo na letenky. Vrátili mi přeplatek na plynu a bylo na ubytování. Drobné na kapesné jsem si ušetřila. Tak jsme mohli leťéét! 

Od obav k nadšení

Před cestou mě ale přepadla zvláštní úzkost. Cítila jsem zmatek a obavy z neznámého. Nikdy jsem nikam neletěla, nikdy nebyla tak daleko. Vše se ale uklidnilo, když se události daly do pohybu a vše dostalo jasný směr. Najednou jsem se těšila jako malé dítě. Už cesta letadlem byla pro mě zážitek a připadala jsem si silná a napojená, mentálně jsem si představovala, jak letím vedle letadla a chráním ho svou silovou sférou.

Kouzlo ostrova a síla oceánu

Na ostrově jsem se cítila příjemně a bezpečně. Lidé byli milí a usměvaví. Právě probíhala oslava Ducha Svatého s průvodem zdobených vozů tažených býky. Vyrazili jsme také na pozorování velryb a delfínů. Byl to nezapomenutelný zážitek! Překvapilo mě, jak moc se mi líbilo houpání daleko od břehu, měla jsem pocit, že jsem v minulém životě byla námořníkem.

Navštívili jsme čajové plantáže, ochutnali místní Cozido (maso se zeleninou pečené v sopečných jámách). Velmi silný zážitek jsem měla v kostele zasvěceném sv. Jiřímu, kde hrála duchovní hudba. Celé tělo se mi rozechvělo a cítila jsem proud silné energie. Atlantického oceánu jsem se nemohla nabažit, jakou měl sílu i klid, jakou měl temně modrou barvu, slanohořkou chuť. Všímala jsem si jak energie z vln, hukotem naráží na kameny a stáčí se do spirál víru a mizí v hlubinách.

Uvědomila jsem si, jak jsem se tam cítila šťastná a svobodná a jaké minimum hmotných věcí jsem tam potřebovala. Cítila jsem se jiná, než moji společníci, potřebovala jsem si vše víc v klidu.  Navnímat tu atmosféru, krásu, vůni, zvuky, vlhkost, šumění vln. Potřebovala jsem se zastavit, zpřítomnit se a splynout s okolím.

Jak se změnil můj pohled na svět

Ostrov Sao Miguel je nádherné a energeticky velmi silné místo. Bylo nádherné sledovat, jak jsem se proměnila a jak se změnil můj pohled na svět od chvíle, co jsem v Astrální Akademii. Všechno dnes vnímám jako energii, zajímá mě vše do hloubky a vidím dokonalost věcí takových, jaké právě jsou. Jsem nesmírně vděčná, že jsem se mohla vydat na tuto cestu a že mi Astrální Akademie otevřela oči.

HerTha, studentka Astrální Akademie

Pokud i ty toužíš dívat se na svět novýma očima a otevřít se hlubším prožitkům života, připoj se k nám do Astrální Akademie