Jak na aury - návod

Jak na aury - návod

Aura je energetický obal těla skládající se z elementárních živlů. Barva aury se mění podle toho, jaký živel v těle převládá. Můžeme jí sledovat doslova na všem: lidech, zvířatech i na kamenech. Kdo se rozhodne vidět auru či astrální sféru, většinou vyzkouší mnoho návodů. Jsem Sidris a zde píši jednoduchý intuitivní postup, díky kterému velmi snadno získáte novou schopnost.

Jednoduchý návod pro praktické sledování aury

Po tmě si sedněte asi 2 m od bílé zdi, zapalte svíčku a dejte ji za záda. (místnost osvětluje pouze svíčka). Natáhněte svoji paži před sebe (můžete loket opřít o koleno), prsty ať směřují vzhůru a dlaň směrem ke zdi. Zrak upřete na zeď, ale přitom upřete pohled jakoby přes dlaň vaší ruky. Dívejte se na zeď, jako kdyby tam ta ruka nebyla. Tím, že budete vidět zeď ostře, se ruka rozmaže a udělá stíny. Takto zírejte 3 - 30 minut a celou dobu byste neměli mrknout, tím byste si zbytečně prodloužili učení.

Na vidění aury se nesoustřeďte - naopak smích a dobrá nálada tomu pomáhá. Berte to formou hry a vše přijde samo, nenuceně. Intuitivně se vám probudí vnímání aury, neboť tuto schopnost máme všichni vrozenou.

Po čase uvidíte okolo prstů a dlaní mlhovinový obal, stín, bílý kouř a právě to chceme. Neříkám, že hned jistě vidíte auru, ale máte začátky! Dejte si pauzu pár minut až den a zkuste to znovu. Teď už budete vidět zřetelněji a stačí se dokonce dívat jen velmi krátkou chvíli, aby se vám dostavil pohled na nádhernou auru. Nyní již vidíte, jak aura obtéká kolem každého prstu. Toto je hlavní aura - asi do 2 cm od těla.

Pokud budete dále procvičovat, pak jistě uvidíte i aury další - další vaše těla, která vyzařují energii (díky elektrickému a magnetickému fluidu, z kterého se skládá). Druhou auru můžeme vidět asi 5 cm od těla. Další asi 20 cm, pak 50 cm, 100 cm. Zdravý člověk září okolo sebe 1-2 m aurou a pokud budete velmi vnímavý, pak uvidíte, že je naprosto běžné, aby člověk vyzařoval 10 m i 100 m. Každý člověk podle učení tibetských lámů dokonce dosahuje aurou na vzdálenost 10 km.

Zření se stále vylepšuje

Abyste měli detailní pohled a ukázaly se i barvy, tak se takto bavte každý den. Sledujte auru při jízdě autobusem, autem, při chůzi po ulici za lidmi, nebo když se jen procházíte přírodou. Díky tomu se můžete při cestě dívat na aury lidí okolo vás, nebo i na stromy. U lidí pozorujte především hlavu, tam je aurické vyzařování často nejsilnější, ale hlavně jej neovlivňuje barva oblečení. (Ta má také svojí auru, proto se dívejte na místa s holou kůží.)

Pokud máte možnost, tak nejlépe lze sledovat aura cizí. Proto doporučuji i napoprvé se dohodnout s někým známým, abyste se učili sledovat auru od sebe navzájem. Zaměřujte se na vyzařování z hlavy, až pak podél celého těla. Jestli sedíte, nebo stojíte není důležité, hlavně aby vám to bylo pohodlné. Někdo vidí barvy aury okamžitě, jiný po měsíci, někdo i déle, ale nakonec když chcete, tak uvidíte vše. Získání schopnosti do 30 minut je proto velmi reálné.

K čemu je dobré vidět barvy aury

Na člověku, zvířeti, bytosti, v přírodě, na čemkoliv okolo sebe uvidíte více barev, ale většinou některé barvy převažují a každou barvu lze přiřadit k jedinečné vlastnosti, které jsem léty vypozoroval:

 

Význam barev aury, či astrálního vhledu na druhého člověka
 

Tvořivé charismatické vlastnosti

  zdraví, otevřenost, sebepoznání
  radost, podpora, jednoduchost
  hravost, svoboda
  nadšenost, souznění
  intuice, porozumění, věrnost
  klidné prožívání, intelekt
  duchovní síla, meditační poznání
  milující, spokojený
  jemnost, láska, niterné prožívání
  rychlé reakce, nepřemýšlivost
  důvěra, naděje
  síla, moc, aktivita
  klid, soustředěnost, optimismus
  rozhodnost, sebepoznání
  umírněnost, jemnost

 

Rozkladné charismatické vlastnosti

  nemoc, uzavřenost, závislost, negativita
  pomlouvačnost, závist, žárlivost
  bezcílnost
  podrážděnost vnitřní
  ledabylost, smutek
  domýšlivost, tvrdošíjnost
  zneužití duchovní síly
  chamtivý, hledající
  zrada, smutek
  zadumanost
  plánovité svržení, pikle
  namyšlenost, podvod, útok
  roztěkanost, náladovost
  pevnost, osobní zpomalenost
  podrážděnost

 

Příklady kombinací

Červená + Modrá = aktivní, vnímavý
Modrá + Zelená= klidný, vyrovnaný, dumavý, přátelský

Vnímání aury pro pokročilé

Pokud časem uvidíte nejen okrajovou auru člověka, ale dokonce i před tělem, pohledem přímo na břicho, nohy, ruce, pak se může stát, že shlédnete šedivé skvrny. Toto nejčastěji značí první signály propukávající nemoci, nebo už probuzené.

Stačí si vizualizací v duchu představit, jak se energie těla do nemocného místa přelévají a tím se síly doplňují. Zároveň si představte, jak je daný člověk napojen na Univerzální sílu skrze hlavu, do které jí jakoby z vesmíru teče bílá tvořivá energie přes válec vedený do hlavy.

Hlavně zkoušejte sledovat auru každý den a uvidíte, nebo ucítíte intuicí.

"Hned první den jsem podle Vašeho návodu dokázala spatřit slabou auru své ruky , byla jsem naprosto nadšená. Druhý den ráno jsem to zkusila v koupelně při plném světle proti zdi a viděla jsem i barvu. Ruka mi zářila světle modře. Taková nádhera! Kochám se tím teď několikrát denně, třeba i v práci na WC proti bílým kachlům :-) . Další den jsem pozorovala kolegu zezadu když seděl u počítače a bingo! Viděla jsem slabou auru jeho hlavy. "
Johana 

 

"S přítelkyni jsme zkoušeli návod z vašich stránek a nemohli jsme věřit vlastním očím. První jsme sledovali auru na rukou, poté jsme zkoušeli jeden na druhém v okolí hlavy a opravdu byla vidět taková jakoby bílá, jasná mlhovina!"
Šimon, Vládce Síly (student Astrální akademie)

 

Poznejte tyto své schopnosti v praxi s Láskyplným světem a staňte se Vládcem Síly (studentem Astrální akademie)! Jak se probudit ze sna do reality? Každý má v sobě svou cestu, probuďte ji a Tvořte!