Inspirativní články pro váš rozvoj

Pokročilý návod na lucidní snění

Na Astrální Akademii je báječné, že každý z nás je její aktivní součástí a přináší nové poznatky a návody k nejrůznějším dovednostem. Tento návod od Amorise oceníte i vy, kteří máte již svůj základ v lucidním snění a chcete se posunout o další krok kupředu. Já sám jsem se díky tomuto návod dostal nejen do stabilního lucidního snění, ale propojili se mi snové, astrální a hmotné reality a po CELOU jednu noc jsem putoval za hmotným světem. Zde se dozvíš jak... 

Denně prožíváš různé stavy vědomí! Poznáváš je?

Kde se nacházíme ve snu, co nás ze sna probouzí a jak vnímáme astrální a mentální tělo? Ahoj, jsem Amoris (student Astrální akademie) a když jsem získával informace na ony otázky, hodně jsem komunikoval s mým vyšším já a měl jsem chuť tyto informace nějak přehledně znázornit aby to bylo pochopitelnější.

Vybuzujeme TVOU realitu

47 minutový energický záznam z tajné motivační přednášky: Doplň svou energii a motivaci, i když venku vše postupně usíná a všichni zalézají s kakaem pod deku. Tohle tě nakopne zpátky do tvé Síly!

 

Dušan: Zažívam stavy o ktorých som doteraz len počúval.

Keď sa mi podaril o prvý krát komunikovať so zvieraťom na astrálnej úrovni bolo to pre mňa silné potvrdenie toho, že som na  správnom mieste a na správnej ceste. Moje prežitky sa stupňovali, zažíval som stavy o ktorých som dovtedy iba počul alebo čítal prípadne ich zažíval nevedome a bez pochopenia. Vojsť vedome do sna, hýbať svojim astrálnym telom v tele fyzickom vedome prepínať ľavú a pravú hemisféru ma priviedlo k uvedomeniu, že jedine limity, ktoré v živote máme sú tie ktoré si dávame my sami vo svojej mysli. 

Bellet: Překonala jsem iritaci svými dětmi

"Vyvstávaly emoce typu iritace, že se moje dcery pošťuchují. Iritace, že jsou hlučné. Iritace, že neposlouchají. Iritace, že mi lezou do osobního prostoru… (jsem na mateřské, tedy seznam v tomto duchu pokračoval a byl relativně úzce orientován :D). AzgaRieluS se mnou navíc znovu projel tu cestu transformace, kdy mi ukázal „jak“ opravdu prožít každou tu novou vlastnost v rámci trasformace a tím tu sílu opravdu posunout až do té konečné vlastnosti (a ne ji někde ztratit po cestě, jak se mi stávalo). A já se vybavena vším potřebným vrátila domů." A jak to dopadlo se dočtete v článku.

Honza: Myslel jsem, že se posouvám

"Od začátku roku 2023 jsem se ale pořád a víc točil v kruhu a neustále jsem se vracel zpátky na místo, ze kterého jsem před chvílí vyšel. Dělal jsem malé kroužky, které jsem myslel, že mě posouvají, ale někde uvnitř jsem se hroutil a čím dál víc se topil v úzkosti a neštěstí. Vyvrcholilo to zhroucením a problémy v našem vztahu, které se čím dál víc prohlubovaly, které tam byly už několik let a už to nešlo je tak nechat být. Došli jsme do dobu, kdy mi manželka řekla, jestli nechci do Astrální akademie jít taky, že by mi to pomohlo. Jenže já to v tu chvíli nedokázal přijmout. Musel jsem dostat ještě další ránu, o to větší, abych na tom byl tak špatně, že jsem byl ochotný zkusit už úplně cokoliv." A jak to dopadlo se dočtete v článku...