Astrální akademie, otázky a odpovědi 8

Astrální akademie, otázky a odpovědi 8

Na půl sekundy vypadl z těla Jenom se chci ujistit, že je všechno v pořádku. Dneska ráno po cvičení jsem měl pocit, jako bych tahal nějaké své energetické nebo mentální tělo lehce za sebou. Po chvíli se to srovnalo.  Teď jsem seděl na židli a jako bych asi na půl sekundy vypadl z těla. Pocit padání a následné „rychlovhození“ zpátky do těla - doprovázeno obavou, že opravdu spadnu, a to jsem seděl pevně. Můžeš mě jenom ujistit, že to je v normálu? Jára, Astrální akademie stupeň 1. Lekce 6.

Zdravím Járo, je to jen pár dní, co ses zmínil, že chceš k nám přijet na astrální cestování, a psal jsi o něm jako o středobodu svého zájmu. No.. a je to tady :-) Jen dostáváš to, po čem toužíš.

Začínáš rozeznávat svá jednotlivá těla. Po cvičení jsi své vědomí částečně zanechal ve svém mentálním těle, takže ses mohl cítit částečně jako duch. A na židli se ti uvolňovalo tělo astrální. Je krásné, jak popisuješ, že po cvičení jsi cítil "nějaké tělo".. tedy to bylo velmi jemné vnímání. Kdežto, když jsi seděl na židli, tak jsi reálně cítil, že padáš. Vše je doopravdy v pořádku.

Cokoli, co se ti děje, tak s nadšením vítej a strach nech někde daleko za sebou. Není se vůbec čeho bát - vykročil jsi na cestu poznání a začíná se ti vše postupně poodhalovat. Gratuluji. :) Pakliže by ti to bylo nepříjemné, stačí se napít studené vody či se osprchovat chladnou vodou, a veškeré energie se ti usadí zpět v hmotném těle.  

Změna a transformace vlastnosti Ráda bych změnila svou vlastnost přecitlivělost a s tím spojenou plačtivost, ale nemůžu nějak vymyslet, čeho vlastně chci dosáhnout a jak. Bezcitnost? Lhostejnost? To by bylo zas trochu moc. Poradíš? Vládce Síly

Transformovat vaše vlastnosti do lhostejnosti či bezcitnosti by bylo doopravdy jít z bláta do louže. Domnívám se, že cílové vlastnosti by pro vás měly být moudrost a klid. Ve svých nejsilnějších pozitivních vlastnostech máte zodpovědnost, fantazii, inteligenci - toto by mohly být nápomocné vlastnosti, díky kterým dosáhnete svého cíle.

Tedy já bych do toho šla tak, že když už by se ke mně blížila "přecitlivělost", tak bych si vyvolala v sobě zodpovědnost (chci to změnit a změním to), pak by mi velmi pomohla k uklidnění má fantazie, kdy bych si představila nějakou scénu, která by mě uklidnila či pobavila

(např. jak celá scéna vypadá ve chvíli, kdy už nejsem přecitlivělá, ale moudrá a klidná? Zkuste si to v té chvíli co nejlépe představit).

Tímto bych uklidnila negativní emoce a přešla do klidu, pomocí inteligence bych celou situaci pak zpětně vyhodnotila a pochopila, co se odehrávalo.

Tedy schéma by vypadalo takto: přecitlivělost -> zodpovědnost -> fantazie -> klid -> inteligence -> moudrost. Přeji mnoho síly a hlavně zodpovědnosti sama k sobě - zodpovědnost je pro tebe v tuto chvíli klíčovou vlastností, která spustí celý proces proměny.